Uydu Haberleşme Teknolojileri

Uydu Haberleşme Teknolojileri

GAİA Teknoloji, uydu haberleşme sektöründe faaliyet gösteren 3 ana operatör olan Thuraya, Inmarsat ve Iridium markalarının satış temsilciliğini yürütmektedir. L-Band ve KA/KU Band uydu haberleşme teknolojilerine tamamen hakim olmasının yanı sıra GAİA, müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir yapıya sahiptir.

L-Band uydu haberleşme hizmetleri, Türkiye’nin üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olması sebebiyle denizcilik alanında oldukça talep görmektedir.

Hazır çözümlere ek olarak GAİA, müşteri ihtiyacına yönelik yazılımlarla geliştirilmiş çözümleri de kendi bünyesinde gerçekleştirerek müşterilerine en uygun hizmeti vermeye odaklanmıştır.

Müşterilerimize uydu teknolojileri alanında ürün ve servislerimizi bilgi birikimi yüksek uzman kadromuz ile sunarken  uydu haberleşmesinin  hangi ihtiyaca yönelik olacağını öncelikle tespit ederek en etkili ürün içeriğinin abonelik hizmeti dahil olmak üzere ekonomik ücretler ile sunulmasını sağlamaktayız.

Uydu Haberleşmesi Kullanım Nedenleri :

  • Afet ve acil durum anında veri ve iletişim yedekliliği
  • Yurtiçi veya yurtdışında, denizde, karada ve havada GSM hizmetlerinin yetersiz kalması veya hizmet verememesi durumlarında haberleşme sürekliliği (Örnek: Kapsama sahası dışında kalan maden, inşaat vb. sahaları, denizcilik ve havacılık sektörü gibi)